DOŁĄCZ DO NAS

BBDO to jedna z największych, najczęściej nagradzanych, najbardziej znanych i kreatywnych sieci agencji na świecie, z siedzibą w Nowym Yorku. Na całym świecie w BBDO pracuje ponad 15 000 osób w 289 agencjach, a firma obecna jest w 81 krajach.

BBDO Warszawa to oddział liczący ponad 60 osób w działach kreacji, produkcji, strategii oraz digitalu. Agencja specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanej komunikacji dla klientów takich jak mBank, 3M, Pepsi, Shell, Essity.

Zróbmy razem coś fajnego!

Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Szukamy stażystów i freelancerów do działu graficzno-produkcyjnego


Wymagania: Photoshop, InDesign, Ilustrator oraz Figma.

Wynagrodzenie jest ustalane indywidulanie.

Szukamy back-end developera PHP Symfony do rozwoju aplikacji internetowej


PHP, Symfony, GIT, znajomość api AWS (EC2, S3, EFS, Lambda), mile widziana znajomość branży e-commerce. Mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość front-endowej biblioteki bootstrap. Jeśli jeszcze do tego znasz przynajmniej podstawy ReactJS, to jesteś idealną osobą dla nas.

Szukamy webdeveloperów do kodowania Landing Pages (głównie proste strony na Bootstrap)


HTML (framework Bootstrap), CSS, Javascript (w tym Gulp oraz biblioteki jQuery, GSAP, Scrollmagic, SwiperJS), projekty dostarczane w programie Figma.

Szukamy animatorów do tworzenia bannerów w HTML5 (mastery oraz reformaty)


Wymagamy znajomości programów Adobe Animate, Photoshop oraz Figma, mile widziana znajomość Google Web Designer.

Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz lub zdalnie

Czekamy na CV i portfolio: info@molecularcreative.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BBDO Warszawa Sp. z o.o. (administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez BBDO Warszawa Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowisko, umieść w swoim CV następującą zgodę: “Zgadzam się na wykorzystywanie przez BBDO Warszawa Sp. z o.o. moich danych osobowych zebranych w związku z rekrutacjami, w których biorę udział, do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia zgody wyślij wiadomość na adres: daneosobowe@molecularcreative.pl lub pocztą na adres: ul. Wybrzeże Gdyńskie 6C, 01-531 Warszawa. Masz również prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia podanych danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod adresem: https://molecularcreative.pl/klauzule_zgody_i_obowiazek_informacyjny_-_rekrutacja_bbdo.pdf